בני פלומן מנטור לעסקים ומנטור לפיתוח עסקי מומלץ ע"י ציפי קלר,
חברת הנהלה המכללה האקדמית הרצוג

ציפי קלר, חברת הנהלה המכללה האקדמית הרצוג

ציפי קלר

חברת הנהלה המכללה האקדמית הרצוג

"בנימין פלומן התחיל לעבוד איתנו בתקופה משמעותית מאוד עבורנו של איחוד המכללות 'ליפשיץ' ו'הרצוג' למכללה גדולה אחת. מצב זה יצר עומס רב בעבודה והבנו שהרגלי העבודה שהיו מתאימים לנו כמכללה קטנה אינם רלוונטיים עוד.
הודות לעבודתו של בנימין איתנו וזמינותו בכל שעה, הצלחנו ב"ה לעמוד במשימות מורכבות ולהגיע להצלחות רבות.
בזכות יעוצו המקצועי של בנימין הקמנו יחידת רישום במכללה שיצרה סדר וארגון חדשים בכל מערך המכירות, ניהול מהלכי השיווק, המלצות על ספקי משנה ועוד.
אנו ממשיכים בתהליכי הייעול והשיפור במכללה בליווי של בנימין ובטוחים שנמשיך לקטוף את פירות ההצלחה ברישום מרשים בכמות ובאיכות הסטודנטים בכל תוכניות הלימוד במכללה".

ציפי קלר, חברת הנהלה המכללה האקדמית הרצוג, ממליצה על בני פלומן

בני פלומן, מנטור לפיתוח עסקי מסביר על הפרויקט:

המכללה האקדמית 'הרצוג', הינה מכללה להכשרת מורים המקושרת לישיבת 'הר עציון', באלון שבות שבגוש עציון. במכללה מגוון לימודי הוראה לתואר ראשון ושני במגוון חוגים.
פעילותי בצמוד להנהלת המכללה הביאה לשיפור ברמת השירות לסטודנטים, הגדלה משמעותית של מספר הסטודנטים באמצעות בניית אסטרטגיה שיווקית מתאימה שהביאה לגיוס לקוחות חדשים, איוש כ"א מקצועי, אימון וייעוץ אישי למנהלים וסיוע באופטימיזציה של תהליכים התורמים לייעול מערך השיווק, המכירות והשירות הניתן ללקוחות.

יועץ עסקי מומלץ, בני פלומן

אם גם אתם הסתייעתם בעבר בשירותי כמנטור עסקי, יועץ אסטרטגי לעסקים, יועץ שיווקי לעסקים, מנטור פיתוח עסקי או בשירותי ייעוץ אחרים, אשמח אם תצרו עמי קשר – בני פלומן יועץ עסקי 
בטלפון מספר: 052-4203043 או לחילופין, תוכלו להשאיר פרטים ונציג מטעמי יחזור אליכם בהקדם , ואדאג שגם אתם תופיעו כאן כממליצים!