בני פלומן יועץ שיווקי ומנטור עסקי מומלץ ע"י הרב ד"ר יהודה ברנדס,
ראש 'המכללה האקדמית הרצוג'

הרב ד"ר יהודה ברנדס, ראש 'המכללה האקדמית הרצוג'

הרב ד"ר יהודה ברנדס

ראש 'המכללה האקדמית הרצוג'

"שלום בני,
בסיום שנות עבודתך עם מכללת הרצוג אני מבקש להודות לך, בשמי ובשם חברי בהנהלת המכללה, על תרומתך החשובה להתפתחותה של המכללה בשנים האחרונות.
הובלת את בניית מערך השיווק והרישום של המכללה, ייעול תהליכי עבודה במחלקות אלו, ותיאום הפעילות ביניהן. בזכות כך עלתה רמת השירות למתעניינים ולסטודנטים הנרשמים.
הליווי המקצועי וההדרכה היעילה נתנו אותותיהם בגידול מרשים של מספר הנרשמים ובשיפור איכות השירות לסטודנט, החל משלב ההתעניינות בלימודים במכללה ועד סיום התואר.
​כמו כן, השתלבת בצוותים אחרים שעסקו בקידום נושאי תשתית אחרים במכללה, כדוגמת צוות התקשוב ואתר האינטרנט, ובכל אחת מן המחלקות הללו תרמת תרומה משמעותית לגיבוש מדיניות, שיפור תהליכי העבודה וטיובם.
כל זה נעשה בחן, בנעימות ובמאור פנים.
​נהנינו מאד לעבוד איתך ואנחנו מקוים שעוד נמצא הזדמנויות בעתיד להנות משירותיך הטובים ועצתך הנבונה.
​בברכה והערכה רבה."

ציפי קלר, חברת הנהלה המכללה האקדמית הרצוג, ממליצה על בני פלומן

בני פלומן, מנטור עסקי ומנטור לפיתוח עסקי מסביר על הפרויקט:

המכללה האקדמית 'הרצוג', הינה מכללה להכשרת מורים המקושרת לישיבת 'הר עציון', באלון שבות שבגוש עציון. במכללה מגוון לימודי הוראה לתואר ראשון ושני במגוון חוגים.
פעילותי בצמוד להנהלת המכללה הביאה לשיפור ברמת השירות לסטודנטים, הגדלה משמעותית של מספר הסטודנטים באמצעות בניית אסטרטגיה שיווקית מתאימה שהביאה לגיוס לקוחות חדשים, איוש כ"א מקצועי, אימון וייעוץ אישי למנהלים וסיוע באופטימיזציה של תהליכים התורמים לייעול מערך השיווק, המכירות והשירות הניתן ללקוחות.

יועץ עסקי מומלץ, בני פלומן

אם גם אתם הסתייעתם בעבר בשירותי כמנטור לעסקים, יועץ אסטרטגי לעסקים, יועץ שיווקי לעסקים, מנטור לפיתוח עסקי או בשירותי ייעוץ אחרים, אשמח אם תצרו עמי קשר – בני פלומן יועץ שיווקי אסטרטגי 
בטלפון מספר: 052-4203043 או לחילופין, תוכלו להשאיר פרטים ונציג מטעמי יחזור אליכם בהקדם , ואדאג שגם אתם תופיעו כאן כממליצים!